Yun Seong Chung Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#961
Възраст27
Ръст5'10"
Тегло172 lb
РъкаДесняк
Последна Форма
L
L
W
W
L
11
Анализирани Мачове
81.8%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
8.8/10 | |
21:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
9.6/10 | |
21:00 Отказване |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.7/10 | |
21:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.9/10 | |
02:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5/10 | |
03:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
3.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 267 |
O20.5 |
7.7/10 | |
01:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
4.6/10 | |
01:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
1.7/10 |
За Yun Seong Chung – тенис прогнози и статистики
Yun Seong Chung е 27-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №961 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 11 мача на Yun Seong Chung и постигна точност на прогнозите от над 81.8%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (23) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 67.2% | 66.3% | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% | 68% | 68% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 59% | 55.1% | 55.1% |
| Асове / Мач | 4.2 | 4 | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 | 2.2 | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 54.5% | 53.8% | 53.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 17.4% | 21.3% | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.9% | 38.7% | 38.7% |
| Задържане на Сервис % | 279.8% | 206.1% | 231.4% |
| Общо Точки Спеч. | 72.1% | 64.4% | 64.4% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (23) |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 68% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.1% |
| Асове / Мач | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 53.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (23)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 68% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.1% |
| Асове / Мач | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 53.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% |
| Задържане на Сервис % | 231.4% |
| Общо Точки Спеч. | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 68% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.1% |
| Асове / Мач | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.2 |
| Спасени Брейк Точки | 53.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% |
| Задържане на Сервис % | 206.1% |
| Общо Точки Спеч. | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 67.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 59% |
| Асове / Мач | 4.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 54.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 17.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.9% |
| Задържане на Сервис % | 279.8% |
| Общо Точки Спеч. | 72.1% |
Статистики by Surface
Твърда (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 68% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.1% |
| Асове / Мач | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 53.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% |