Aidan Mayo Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#621
Věk22
Výška6'0"
Váha165 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
W
W
L
11
Analyzované Zápasy
72.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
16:55 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
20:35 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:17 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 | |
20:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
19:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Aidan Mayo – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Aidan Mayo je 22letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 621. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 11 zápasů hráče Aidan Mayo a dosáhl přesnosti předpovědí přes 72.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (33) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.7% | 57% | 55.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% | 68.3% | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% | 50.3% | 50.5% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 4.7 | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 | 4.4 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.4% | 66% | 68% |
| Využité Brejkboly | 21.7% | 14.9% | 13.6% |
| Body z Returnu | 43% | 38.9% | 38.4% |
| Udržení Podání % | 82.2% | 70.4% | 73.9% |
| Celkem Bodů | 59.5% | 52.7% | 51.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (24) | Antuka (7) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 53.8% | 58.7% | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 68.1% | 67.3% | 69.7% |
| Výhra 2. Podání | 49% | 51.7% | 60.9% |
| Esa / Zápas | 4.8 | 3.7 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 4.9 | 0 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.4% | 63.4% | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 11.7% | 21.7% | 0% |
| Body z Returnu | 37.6% | 41.8% | 32.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (33)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 68% |
| Využité Brejkboly | 13.6% |
| Body z Returnu | 38.4% |
| Udržení Podání % | 73.9% |
| Celkem Bodů | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57% |
| Výhra 1. Podání | 68.3% |
| Výhra 2. Podání | 50.3% |
| Esa / Zápas | 4.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66% |
| Využité Brejkboly | 14.9% |
| Body z Returnu | 38.9% |
| Udržení Podání % | 70.4% |
| Celkem Bodů | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.4% |
| Využité Brejkboly | 21.7% |
| Body z Returnu | 43% |
| Udržení Podání % | 82.2% |
| Celkem Bodů | 59.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (24)
Antuka (7)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.8% |
| Výhra 1. Podání | 68.1% |
| Výhra 2. Podání | 49% |
| Esa / Zápas | 4.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.4% |
| Využité Brejkboly | 11.7% |
| Body z Returnu | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.4% |
| Využité Brejkboly | 21.7% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% |
| Výhra 2. Podání | 60.9% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 0 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 32.9% |