Lorenzo Musetti Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
10/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
7/10 | |
21:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
6.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 666 |
2 |
2.3/10 | |
12:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
5.7/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
5.6/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6.5/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
8.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O18.5 |
9.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Ukončeno |
| 3
2
|
|
|
2 |
62655 06477 |
O31.5 |
7.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
8.4/10 | |
07:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U30.5 |
8.7/10 | |
05:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
8.7/10 | |
05:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 644 |
O19.5 |
9.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
||
19:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
O hráči Lorenzo Musetti – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Lorenzo Musetti je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 10. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 16 zápasů hráče Lorenzo Musetti a dosáhl přesnosti předpovědí přes 81.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (55) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.6% | 68.2% | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% | 67.5% | 71.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.6% | 54.6% | 56.3% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 3.9 | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 2 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.6% | 66.4% | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 16.3% | 22% | 24.1% |
| Body z Returnu | 35.6% | 38% | 38.4% |
| Udržení Podání % | 61.8% | 63.4% | 66.3% |
| Celkem Bodů | 49.4% | 48.4% | 51% |
| Stat. | Tvrdý (39) | Antuka (15) | Tráva (1) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 66% | 67.3% | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% | 69.5% | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 57.1% | 53.4% | 61.4% |
| Esa / Zápas | 6 | 3.3 | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 1.7 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% | 66.3% | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 24.1% | 26.1% | 5.3% |
| Body z Returnu | 38.1% | 40.3% | 29.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 71.5% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 24.1% |
| Body z Returnu | 38.4% |
| Udržení Podání % | 66.3% |
| Celkem Bodů | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.2% |
| Výhra 1. Podání | 67.5% |
| Výhra 2. Podání | 54.6% |
| Esa / Zápas | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.4% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 38% |
| Udržení Podání % | 63.4% |
| Celkem Bodů | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 51.6% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.6% |
| Využité Brejkboly | 16.3% |
| Body z Returnu | 35.6% |
| Udržení Podání % | 61.8% |
| Celkem Bodů | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% |
| Výhra 2. Podání | 57.1% |
| Esa / Zápas | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 24.1% |
| Body z Returnu | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 69.5% |
| Výhra 2. Podání | 53.4% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 26.1% |
| Body z Returnu | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 61.4% |
| Esa / Zápas | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 5.3% |
| Body z Returnu | 29.7% |