Alexandra Vagramov Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#610
Věk24
Aktuální Forma
W
L
L
L
L
9
Analyzované Zápasy
44.4%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:04 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
O19.5 |
5.7/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O20.5 |
8.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
3.7/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Alexandra Vagramov – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Alexandra Vagramov je 24letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 9 zápasů hráče Alexandra Vagramov a dosáhl přesnosti předpovědí přes 44.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (43) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | - | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | - | - | 65% |
| Výhra 2. Podání | - | - | 45.3% |
| Esa / Zápas | 1 | 1.7 | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 | 5.7 | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | - | 52.6% |
| Využité Brejkboly | - | - | 44.8% |
| Body z Returnu | 42.4% | 42.4% | 44.1% |
| Udržení Podání % | - | - | 234.2% |
| Celkem Bodů | 100.9% | 100.9% | 75.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (30) | Antuka (13) |
|---|---|---|
| První Podání % | 69.2% | - |
| Výhra 1. Podání | 65% | - |
| Výhra 2. Podání | 45.3% | - |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 | 6.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.6% | - |
| Využité Brejkboly | 44.8% | - |
| Body z Returnu | 45.9% | 40.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (43)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | 65% |
| Výhra 2. Podání | 45.3% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.6% |
| Využité Brejkboly | 44.8% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 234.2% |
| Celkem Bodů | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.7 |
| Body z Returnu | 42.4% |
| Celkem Bodů | 100.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 |
| Body z Returnu | 42.4% |
| Celkem Bodů | 100.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (30)
Antuka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | 65% |
| Výhra 2. Podání | 45.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.6% |
| Využité Brejkboly | 44.8% |
| Body z Returnu | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 |
| Body z Returnu | 40.1% |