Amine Jamji Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
7
Analyzované Zápasy
57.1%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O18.5 |
1.5/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
O18.5 |
8.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:37 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5.1/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3/10 | |
10:19 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.1/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.1/10 |
O hráči Amine Jamji – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Amine Jamji Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Amine Jamji a dosáhl přesnosti předpovědí přes 57.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (19) | Posledních 52 Týdnů (19) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59.3% | 59.3% | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% | 68.6% | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.8 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 1.9 | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 50% | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% | 11.1% | 11.1% |
| Body z Returnu | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Udržení Podání % | 601.7% | 883.1% | 883.1% |
| Celkem Bodů | 90.7% | 90.7% | 90.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (14) | Antuka (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | - | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.7 | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% |
| Využité Brejkboly | - | 11.1% |
| Body z Returnu | 43.1% | 32.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (19)
Posledních 20 (19)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 883.1% |
| Celkem Bodů | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 883.1% |
| Celkem Bodů | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 601.7% |
| Celkem Bodů | 90.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (14)
Antuka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 32.8% |