Anastasia Abbagnato Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#461
Aktuální Forma
W
L
L
W
L
9
Analyzované Zápasy
44.4%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.5/10 | |
22:13 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.2/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O20.5 |
6.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.1/10 | |
08:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.1/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Anastasia Abbagnato – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Anastasia Abbagnato Náš AI algoritmus analyzoval 9 zápasů hráče Anastasia Abbagnato a dosáhl přesnosti předpovědí přes 44.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (37) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 66.9% | 70.8% | 71.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% | 63.5% | 61.2% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% | 49.4% | 48.8% |
| Esa / Zápas | 1.3 | 1.3 | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 | 1.8 | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% | 62.9% | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 27.7% | 35% | 33.3% |
| Body z Returnu | 39.6% | 42% | 41.8% |
| Udržení Podání % | 125.4% | 102.1% | 160.5% |
| Celkem Bodů | 62.7% | 59.2% | 57.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (2) | Antuka (34) |
|---|---|---|
| První Podání % | 69.4% | 72.7% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 56.1% | 46.3% |
| Esa / Zápas | 1.5 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% | 59.6% |
| Využité Brejkboly | 32% | 33.9% |
| Body z Returnu | 43.4% | 41.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (37)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.9% |
| Výhra 1. Podání | 61.2% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 160.5% |
| Celkem Bodů | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.5% |
| Výhra 2. Podání | 49.4% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 35% |
| Body z Returnu | 42% |
| Udržení Podání % | 102.1% |
| Celkem Bodů | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 27.7% |
| Body z Returnu | 39.6% |
| Udržení Podání % | 125.4% |
| Celkem Bodů | 62.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (2)
Antuka (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 56.1% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 32% |
| Body z Returnu | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.6% |
| Využité Brejkboly | 33.9% |
| Body z Returnu | 41.5% |