Andrea Guerrieri Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
4.3/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.9/10 | |
13:00 Skreč |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 363 |
1 |
2.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
15:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O19.5 |
2.7/10 | |
13:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
1.5/10 | |
11:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O18.5 |
2.6/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1.7/10 | |
11:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
1.8/10 | |
18:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
5.1/10 | |
11:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
O hráči Andrea Guerrieri – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Andrea Guerrieri je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 248. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 42 zápasů hráče Andrea Guerrieri a dosáhl přesnosti předpovědí přes 71.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (72) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60% | 62.3% | 64% |
| Výhra 1. Podání | 66.4% | 66.1% | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 41.9% | 44.5% | 45.1% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.8 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 | 4.5 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.1% | 65.7% | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 35.7% | 33.9% | 31.4% |
| Body z Returnu | 44.1% | 44.3% | 45.3% |
| Udržení Podání % | 84.2% | 69% | 72.4% |
| Celkem Bodů | 60.4% | 55.5% | 53.9% |
| Stat. | Tvrdý (19) | Antuka (44) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.5% | 63.5% |
| Výhra 1. Podání | 69.5% | 63.8% |
| Výhra 2. Podání | 46.6% | 44.5% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.6% | 65% |
| Využité Brejkboly | 30.9% | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.9% | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.1% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 31.4% |
| Body z Returnu | 45.3% |
| Udržení Podání % | 72.4% |
| Celkem Bodů | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.7% |
| Využité Brejkboly | 33.9% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Udržení Podání % | 69% |
| Celkem Bodů | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60% |
| Výhra 1. Podání | 66.4% |
| Výhra 2. Podání | 41.9% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.1% |
| Využité Brejkboly | 35.7% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 84.2% |
| Celkem Bodů | 60.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.5% |
| Výhra 1. Podání | 69.5% |
| Výhra 2. Podání | 46.6% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 30.9% |
| Body z Returnu | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.5% |
| Výhra 1. Podání | 63.8% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 65% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 46.8% |