Andrew Fenty Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Skreč |
| 0
0
|
|
|
1 |
67 25 |
O18.5 |
1.4/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O21.5 |
5.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
2 |
3.3/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
9.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 | |
01:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
4.3/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
4.6/10 | |
16:07 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.8/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.9/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.2/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
4.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 |
O hráči Andrew Fenty – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Andrew Fenty je 25letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 388. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 25 zápasů hráče Andrew Fenty a dosáhl přesnosti předpovědí přes 72%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (70) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.7% | 70.3% | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% | 67.6% | 67.6% |
| Výhra 2. Podání | 50.4% | 52.3% | 51.3% |
| Esa / Zápas | 2.8 | 3.8 | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 1.9 | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 64% | 64.1% | 57% |
| Využité Brejkboly | 11.3% | 19.5% | 19.6% |
| Body z Returnu | 36.2% | 39.2% | 37.2% |
| Udržení Podání % | 131.8% | 149.1% | 99.5% |
| Celkem Bodů | 66.8% | 70.5% | 56.5% |
| Stat. | Tvrdý (63) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 64.5% | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% | 70.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% | 44.1% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 19.7% | 18.5% |
| Body z Returnu | 37.1% | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 67.6% |
| Výhra 2. Podání | 51.3% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 57% |
| Využité Brejkboly | 19.6% |
| Body z Returnu | 37.2% |
| Udržení Podání % | 99.5% |
| Celkem Bodů | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.3% |
| Výhra 1. Podání | 67.6% |
| Výhra 2. Podání | 52.3% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.1% |
| Využité Brejkboly | 19.5% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Udržení Podání % | 149.1% |
| Celkem Bodů | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.7% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 50.4% |
| Esa / Zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 64% |
| Využité Brejkboly | 11.3% |
| Body z Returnu | 36.2% |
| Udržení Podání % | 131.8% |
| Celkem Bodů | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 19.7% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 70.3% |
| Výhra 2. Podání | 44.1% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 18.5% |
| Body z Returnu | 38.4% |