Arthur Gea Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
9.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O22.5 |
4.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
10/10 | |
11:20 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 734 |
O18.5 |
9.3/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.7/10 | |
10:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
3.8/10 | |
12:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
13:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 2
3
|
|
|
2 |
6633 7366 |
U47.5 |
6/10 | |
07:35 Ukončeno |
| 0
3
|
|
|
1 |
676 352 |
1 |
4.6/10 | |
03:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 442 |
O18.5 |
8.7/10 | |
06:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
352 676 |
O19.5 |
6.2/10 |
O hráči Arthur Gea – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Arthur Gea je 20letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 143. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 25 zápasů hráče Arthur Gea a dosáhl přesnosti předpovědí přes 56%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (67) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.4% | 60.4% | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 70.5% | 72.9% | 68.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% | 51.1% | 48.4% |
| Esa / Zápas | 4.7 | 6.3 | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 3.7 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.2% | 69.7% | 65.4% |
| Využité Brejkboly | 16.2% | 18.6% | 26.5% |
| Body z Returnu | 39.2% | 37.7% | 41% |
| Udržení Podání % | 61.4% | 64.3% | 67.1% |
| Celkem Bodů | 50.3% | 51% | 51.1% |
| Stat. | Tvrdý (37) | Antuka (30) |
|---|---|---|
| První Podání % | 62.1% | 58.8% |
| Výhra 1. Podání | 71.9% | 66.5% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% | 46.7% |
| Esa / Zápas | 4.6 | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% | 66.2% |
| Využité Brejkboly | 27.7% | 25.6% |
| Body z Returnu | 39.5% | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 68.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.4% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 41% |
| Udržení Podání % | 67.1% |
| Celkem Bodů | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.4% |
| Výhra 1. Podání | 72.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.1% |
| Esa / Zápas | 6.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.7% |
| Využité Brejkboly | 18.6% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Udržení Podání % | 64.3% |
| Celkem Bodů | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.4% |
| Výhra 1. Podání | 70.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 4.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.2% |
| Využité Brejkboly | 16.2% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Udržení Podání % | 61.4% |
| Celkem Bodů | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.1% |
| Výhra 1. Podání | 71.9% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% |
| Esa / Zápas | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% |
| Využité Brejkboly | 27.7% |
| Body z Returnu | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.8% |
| Výhra 1. Podání | 66.5% |
| Výhra 2. Podání | 46.7% |
| Esa / Zápas | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.2% |
| Využité Brejkboly | 25.6% |
| Body z Returnu | 42.3% |