Barbora Krejčiková Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#53
Věk29
Výška5'10"
RukaPravák
Aktuální Forma
W
W
W
W
L
12
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 624 |
O18.5 |
5.7/10 | |
08:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
06:55 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.2/10 | |
05:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 | |
14:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
6.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
6.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
372 656 |
O19.5 |
8.1/10 | |
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
7.8/10 | |
23:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
O hráči Barbora Krejčiková – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Barbora Krejčiková je 29letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 53. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 12 zápasů hráče Barbora Krejčiková a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (36) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.4% | 63.3% | 63% |
| Výhra 1. Podání | 69.3% | 70.7% | 69% |
| Výhra 2. Podání | 49.3% | 45.6% | 45.6% |
| Esa / Zápas | 4.3 | 3.8 | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 | 5.1 | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.2% | 57.5% | 54% |
| Využité Brejkboly | 31.4% | 36.4% | 35.2% |
| Body z Returnu | 40.8% | 43.2% | 43.3% |
| Udržení Podání % | 62.3% | 61.5% | 60.4% |
| Celkem Bodů | 51.1% | 52.1% | 51.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (21) | Antuka (9) | Tráva (6) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60.8% | 66.2% | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% | 65.5% | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% | 50.2% | 46.9% |
| Esa / Zápas | 4 | 2.6 | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 | 4.2 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.8% | 58.1% | 41% |
| Využité Brejkboly | 36.2% | 33.7% | 34.1% |
| Body z Returnu | 43.9% | 41.8% | 43.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (36)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63% |
| Výhra 1. Podání | 69% |
| Výhra 2. Podání | 45.6% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 54% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 43.3% |
| Udržení Podání % | 60.4% |
| Celkem Bodů | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.3% |
| Výhra 1. Podání | 70.7% |
| Výhra 2. Podání | 45.6% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 36.4% |
| Body z Returnu | 43.2% |
| Udržení Podání % | 61.5% |
| Celkem Bodů | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.3% |
| Výhra 2. Podání | 49.3% |
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.2% |
| Využité Brejkboly | 31.4% |
| Body z Returnu | 40.8% |
| Udržení Podání % | 62.3% |
| Celkem Bodů | 51.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (21)
Antuka (9)
Tráva (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.8% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.8% |
| Využité Brejkboly | 36.2% |
| Body z Returnu | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 65.5% |
| Výhra 2. Podání | 50.2% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.1% |
| Využité Brejkboly | 33.7% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.9% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 41% |
| Využité Brejkboly | 34.1% |
| Body z Returnu | 43.6% |