Beatris Spasova Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1235
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Beatris Spasova – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Beatris Spasova Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Beatris Spasova a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (20) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.1% | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 55.6% | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 34.2% | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.4 | 6.9 | 6.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 48.1% | 48.1% |
| Využité Brejkboly | - | 52.1% | 52.1% |
| Body z Returnu | 48.7% | 49.7% | 49.7% |
| Udržení Podání % | - | 123.7% | 123.7% |
| Celkem Bodů | 95.2% | 68.5% | 68.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (7) | Antuka (10) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0 | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 | 7.3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 48.1% |
| Využité Brejkboly | - | 52.1% |
| Body z Returnu | 44.5% | 50.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (20)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.1% |
| Využité Brejkboly | 52.1% |
| Body z Returnu | 49.7% |
| Udržení Podání % | 123.7% |
| Celkem Bodů | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.1% |
| Využité Brejkboly | 52.1% |
| Body z Returnu | 49.7% |
| Udržení Podání % | 123.7% |
| Celkem Bodů | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.4 |
| Body z Returnu | 48.7% |
| Celkem Bodů | 95.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (7)
Antuka (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.1% |
| Využité Brejkboly | 52.1% |
| Body z Returnu | 50.6% |