Julia Riera Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#207
Věk23
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
26
Analyzované Zápasy
73.1%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
734 666 |
O20.5 |
8/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O20.5 |
6.5/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
756 572 |
O18.5 |
10/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
8/10 | |
19:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.6/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 | |
16:07 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
9.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8.3/10 | |
17:09 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U26.5 |
8.6/10 | |
00:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.7/10 | |
17:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:56 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
21:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.7/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.9/10 | |
18:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:05 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 726 |
2 |
8.6/10 | |
09:35 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Julia Riera – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Julia Riera je 23letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 26 zápasů hráče Julia Riera a dosáhl přesnosti předpovědí přes 73.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (57) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.8% | 66.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 60.5% | 60.2% |
| Výhra 2. Podání | - | 37.7% | 43.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 2.2 | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 | 5.8 | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% | 46.4% |
| Využité Brejkboly | - | 48.5% | 42.4% |
| Body z Returnu | 48.2% | 49.9% | 46.8% |
| Udržení Podání % | - | 334.3% | 79.7% |
| Celkem Bodů | 103.7% | 89.6% | 60% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (9) | Antuka (46) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.3% | 66.3% | 68.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.6% | 59.3% | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.5% | 44% | 46.3% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 2.2 | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 4.7 | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 37.8% | 48.2% | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 34.4% | 44.5% | 33.3% |
| Body z Returnu | 40% | 47.7% | 44% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (57)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.1% |
| Výhra 1. Podání | 60.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.4% |
| Využité Brejkboly | 42.4% |
| Body z Returnu | 46.8% |
| Udržení Podání % | 79.7% |
| Celkem Bodů | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 60.5% |
| Výhra 2. Podání | 37.7% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 48.5% |
| Body z Returnu | 49.9% |
| Udržení Podání % | 334.3% |
| Celkem Bodů | 89.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Body z Returnu | 48.2% |
| Celkem Bodů | 103.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (9)
Antuka (46)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.3% |
| Výhra 1. Podání | 65.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.5% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 37.8% |
| Využité Brejkboly | 34.4% |
| Body z Returnu | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.3% |
| Výhra 1. Podání | 59.3% |
| Výhra 2. Podání | 44% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.2% |
| Využité Brejkboly | 44.5% |
| Body z Returnu | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.5% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% |
| Esa / Zápas | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 44% |