Breno Braga Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
W
L
W
L
L
6
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
3/10 | |
18:08 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Breno Braga – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Breno Braga Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Breno Braga a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (15) | Posledních 52 Týdnů (15) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 68.1% | 67.3% | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.4% | 52.7% | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% | 39% | 39% |
| Esa / Zápas | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% | 52.1% | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 27.8% | 25.5% | 25.5% |
| Body z Returnu | 39.6% | 39.5% | 39.5% |
| Udržení Podání % | 150.8% | 129.4% | 129.4% |
| Celkem Bodů | 70.1% | 64.6% | 64.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (15) |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 39% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 25.5% |
| Body z Returnu | 39.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (15)
Posledních 20 (15)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 39% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 25.5% |
| Body z Returnu | 39.5% |
| Udržení Podání % | 129.4% |
| Celkem Bodů | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 39% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 25.5% |
| Body z Returnu | 39.5% |
| Udržení Podání % | 129.4% |
| Celkem Bodů | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 27.8% |
| Body z Returnu | 39.6% |
| Udržení Podání % | 150.8% |
| Celkem Bodů | 70.1% |
Statistiky by Surface
Antuka (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 39% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 25.5% |
| Body z Returnu | 39.5% |