Cadence Brace Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#192
Aktuální Forma
L
L
W
W
L
6
Analyzované Zápasy
33.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
8.3/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
2/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U23.5 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U26.5 |
9.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
O18.5 |
6.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Cadence Brace – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Cadence Brace Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Cadence Brace a dosáhl přesnosti předpovědí přes 33.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (50) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.1% | 64.7% | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 57.5% | 59.2% | 59% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% | 43.9% | 45.7% |
| Esa / Zápas | 1.5 | 1.7 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 3.2 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.8% | 53% | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 44.5% | 44% | 40.5% |
| Body z Returnu | 46% | 45.9% | 44.5% |
| Udržení Podání % | 51.8% | 60.2% | 96.1% |
| Celkem Bodů | 50.8% | 51.3% | 50.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (43) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 64.4% | - |
| Výhra 1. Podání | 59% | - |
| Výhra 2. Podání | 45.7% | - |
| Esa / Zápas | 1.5 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% | - |
| Využité Brejkboly | 40.5% | - |
| Body z Returnu | 44.5% | - |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (50)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 59% |
| Výhra 2. Podání | 45.7% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 40.5% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 96.1% |
| Celkem Bodů | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.9% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53% |
| Využité Brejkboly | 44% |
| Body z Returnu | 45.9% |
| Udržení Podání % | 60.2% |
| Celkem Bodů | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 57.5% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.8% |
| Využité Brejkboly | 44.5% |
| Body z Returnu | 46% |
| Udržení Podání % | 51.8% |
| Celkem Bodů | 50.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (43)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 59% |
| Výhra 2. Podání | 45.7% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 40.5% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |