Catherine McNally Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 163 |
O16.5 |
5.5/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
5.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O17.5 |
7.2/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.7/10 | |
18:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O17.5 |
5.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
12:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.9/10 | |
23:35 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
6/10 | |
21:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
9.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O18.5 |
5.8/10 | |
21:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 | |
20:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O18.5 |
5.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.3/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
19:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
8.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O8.5 |
9.9/10 |
O hráči Catherine McNally – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Catherine McNally je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 63. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 24 zápasů hráče Catherine McNally a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (64) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 78.7% | 77.3% | 75.3% |
| Výhra 1. Podání | 56.6% | 58.4% | 60.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.3% | 40.4% | 43.7% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.8 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2.9 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% | 58.9% | 59.3% |
| Využité Brejkboly | 46.6% | 40.1% | 38.3% |
| Body z Returnu | 45.7% | 44% | 44% |
| Udržení Podání % | 52.4% | 54.3% | 64.8% |
| Celkem Bodů | 49% | 49.1% | 50.8% |
| Stat. | Tvrdý (39) | Antuka (17) | Tráva (8) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 74.9% | 79.8% | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 61.8% | 56.7% | 60.1% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% | 38.3% | 50% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 0.5 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 2.4 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% | 58.8% | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 35% | 48.9% | 40.9% |
| Body z Returnu | 43.1% | 46.4% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.3% |
| Výhra 1. Podání | 60.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.7% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.3% |
| Využité Brejkboly | 38.3% |
| Body z Returnu | 44% |
| Udržení Podání % | 64.8% |
| Celkem Bodů | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.3% |
| Výhra 1. Podání | 58.4% |
| Výhra 2. Podání | 40.4% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 40.1% |
| Body z Returnu | 44% |
| Udržení Podání % | 54.3% |
| Celkem Bodů | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.7% |
| Výhra 1. Podání | 56.6% |
| Výhra 2. Podání | 37.3% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 46.6% |
| Body z Returnu | 45.7% |
| Udržení Podání % | 52.4% |
| Celkem Bodů | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 74.9% |
| Výhra 1. Podání | 61.8% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 35% |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 79.8% |
| Výhra 1. Podání | 56.7% |
| Výhra 2. Podání | 38.3% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 48.9% |
| Body z Returnu | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 60.1% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.5% |
| Využité Brejkboly | 40.9% |
| Body z Returnu | 44.4% |