Chun-Hsin Tseng Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.8/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O18.5 |
9.8/10 | |
22:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
8.8/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.1/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
O8.5 |
7.4/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
O hráči Chun-Hsin Tseng – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Chun-Hsin Tseng je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 169. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 22 zápasů hráče Chun-Hsin Tseng a dosáhl přesnosti předpovědí přes 63.6%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (59) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.4% | 63.1% | 60.5% |
| Výhra 1. Podání | 63.8% | 65.7% | 66.8% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% | 48.1% | 50.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.5 | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.8 | 1.8 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.2% | 57.1% | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 28.4% | 23.9% | 22% |
| Body z Returnu | 40.4% | 38.9% | 37.4% |
| Udržení Podání % | 58.2% | 59.2% | 60.3% |
| Celkem Bodů | 49.3% | 49% | 48.7% |
| Stat. | Tvrdý (21) | Antuka (32) | Tráva (4) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 61.4% | 59.3% | 61.7% |
| Výhra 1. Podání | 63.3% | 68.9% | 67.2% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% | 51.4% | 47.9% |
| Esa / Zápas | 3.4 | 2 | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 1.5 | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% | 64.2% | 68.6% |
| Využité Brejkboly | 17.9% | 27.5% | 7.3% |
| Body z Returnu | 33.8% | 41.2% | 29.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% |
| Výhra 2. Podání | 50.3% |
| Esa / Zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 37.4% |
| Udržení Podání % | 60.3% |
| Celkem Bodů | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.1% |
| Výhra 1. Podání | 65.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.1% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 23.9% |
| Body z Returnu | 38.9% |
| Udržení Podání % | 59.2% |
| Celkem Bodů | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.4% |
| Výhra 1. Podání | 63.8% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.2% |
| Využité Brejkboly | 28.4% |
| Body z Returnu | 40.4% |
| Udržení Podání % | 58.2% |
| Celkem Bodů | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.4% |
| Výhra 1. Podání | 63.3% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 17.9% |
| Body z Returnu | 33.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 68.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.4% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.2% |
| Využité Brejkboly | 27.5% |
| Body z Returnu | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.2% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.6% |
| Využité Brejkboly | 7.3% |
| Body z Returnu | 29.4% |