Coco Gauff Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O18.5 |
5.3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
641 366 |
O17.5 |
8.6/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 | |
06:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 263 |
O17.5 |
7.9/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
15:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 614 |
O16.5 |
8.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
6.5/10 | |
15:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 266 |
2 |
7.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 616 |
O18.5 |
5.2/10 | |
17:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O17.5 |
7.8/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
7/10 | |
23:20 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
9.5/10 | |
18:35 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O18.5 |
5.9/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O16.5 |
7.1/10 | |
20:50 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
6.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
10/10 | |
15:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
5.9/10 |
O hráči Coco Gauff – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Coco Gauff je 21letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 4. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 31 zápasů hráče Coco Gauff a dosáhl přesnosti předpovědí přes 77.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (65) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 71.7% | 73.2% | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% | 63.6% | 64.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% | 39.7% | 41.4% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 2.4 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 5.9 | 6.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 55.6% | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 48% | 47.5% | 47.6% |
| Body z Returnu | 48% | 47% | 48% |
| Udržení Podání % | 57.5% | 57.2% | 57.1% |
| Celkem Bodů | 52.6% | 52% | 52.5% |
| Stat. | Tvrdý (44) | Antuka (19) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.8% | 68.2% | 43.1% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% | 63.5% | 72% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% | 44.5% | 37.9% |
| Esa / Zápas | 2.5 | 1.8 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.6 | 4.9 | 8 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.1% | 50.9% | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 46% | 54.2% | 11.1% |
| Body z Returnu | 47.2% | 50.7% | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 64.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 47.6% |
| Body z Returnu | 48% |
| Udržení Podání % | 57.1% |
| Celkem Bodů | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.2% |
| Výhra 1. Podání | 63.6% |
| Výhra 2. Podání | 39.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 47.5% |
| Body z Returnu | 47% |
| Udržení Podání % | 57.2% |
| Celkem Bodů | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 48% |
| Body z Returnu | 48% |
| Udržení Podání % | 57.5% |
| Celkem Bodů | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.1% |
| Využité Brejkboly | 46% |
| Body z Returnu | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.2% |
| Výhra 1. Podání | 63.5% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.9% |
| Využité Brejkboly | 54.2% |
| Body z Returnu | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.1% |
| Výhra 1. Podání | 72% |
| Výhra 2. Podání | 37.9% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 33.9% |