Diae El Jardi Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1014
Aktuální Forma
L
W
W
L
L
6
Analyzované Zápasy
83.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
8.4/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.2/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
10:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 720 |
O19.5 |
5.6/10 |
O hráči Diae El Jardi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Diae El Jardi Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Diae El Jardi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (28) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | - | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | - | - | 51.5% |
| Výhra 2. Podání | - | - | 40% |
| Esa / Zápas | 3 | 4.3 | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 | 4.7 | 5.5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | - | 28.6% |
| Využité Brejkboly | - | - | 22.2% |
| Body z Returnu | 42.5% | 42.5% | 41.8% |
| Udržení Podání % | - | - | 650.9% |
| Celkem Bodů | 99.6% | 99.6% | 81.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (10) | Antuka (16) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | - | 51.5% |
| Výhra 2. Podání | - | 40% |
| Esa / Zápas | 5.9 | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 28.6% |
| Využité Brejkboly | - | 22.2% |
| Body z Returnu | - | 41.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (28)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 51.5% |
| Výhra 2. Podání | 40% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 22.2% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 650.9% |
| Celkem Bodů | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Body z Returnu | 42.5% |
| Celkem Bodů | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Body z Returnu | 42.5% |
| Celkem Bodů | 99.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (10)
Antuka (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 5.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 51.5% |
| Výhra 2. Podání | 40% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 22.2% |
| Body z Returnu | 41.8% |