Domů Tip dne Všechny zápasy Generátor tiketů
Turnaje
Progres Jak to funguje
EB Eva Bennemann
DE WTA · Žebříček #317

Eva Bennemann

#306Nejlepší žebříček
70%Přesnost
30
Analyzované zápasy
Aktuální forma
LWLWL
Poslední a nadcházející Klepněte na zápas pro celou analýzu
ITF Women W75 Hechingen Clay ITF Women W75 Hechingen (Clay) 4 zápasů
WTA Kitzbuhel Austria Red clay WTA Kitzbuhel Austria (Red clay) 2 zápasů
ITF Women W100 Aschaffenburg Clay ITF Women W100 Aschaffenburg (Clay) 1 zápas
ITF Women W35 Ystad Clay ITF Women W35 Ystad (Clay) 1 zápas
ITF Women W15 Merzig Clay ITF Women W15 Merzig (Clay) 2 zápasů
ITF Women W35 Bol Clay ITF Women W35 Bol (Clay) 1 zápas
ITF Women W35 Bol Clay ITF Women W35 Bol (Clay) 4 zápasů
ITF Women W100 Wiesbaden Clay ITF Women W100 Wiesbaden (Clay) 1 zápas
ITF Women W75 Chiasso Clay ITF Women W75 Chiasso (Clay) 1 zápas
WTA Stuttgart Germany Qualifying Red clay indoor WTA Stuttgart Germany Qualifying (Red clay indoor) 1 zápas
ITF Women W35 San Gregorio Clay ITF Women W35 San Gregorio (Clay) 2 zápasů
ITF Women W35 San Gregorio Clay ITF Women W35 San Gregorio (Clay) 1 zápas
Bilance podle povrchu
Hard
7-5
Antuka
9-12
Celkem 16-18
Naše AI v těchto zápasech 21 z 30 správně

Ze zápasů v naší databázi

O hráči Eva Bennemann

Eva Bennemann. To je pod maximem kariéry — č. 306. Za posledních 52 týdnů trefuje 72.5 % prvních podání a získává 57.4 % těchto míčů. Zápasy se rozhodují na returnu: získává tam 49.1 % míčů a proměňuje 463 % brejkbolů. Nejlepší povrch je jednoznačně tvrdý povrch: 7-5 tam, proti 9-12 na všech ostatních.

Aktuální forma je nevyrovnaná — 2:3 v posledních dokončených zápasech. Zápasů s Eva Bennemann naše AI vyhodnotila 30 a správně určila 21 — úspěšnost 70 %. Tipy pokrývají vítěze a výsledek zápasu i statistiky podání, returnu a brejkbolů. Dokončené tipy zůstávají viditelné, bilanci lze tedy kdykoli ověřit. Poslední výskyt v našich datech: ITF Women W75 Hechingen.

Nejčastější dotazy

Jaký je nejlepší povrch pro Eva Bennemann?+

Ze zápasů v naší databázi je pro Eva Bennemann nejlepší povrch tvrdý povrch: bilance 7-5 tam, proti 9-12 na ostatních.

Na kterém místě žebříčku je Eva Bennemann?+

Eva Bennemann je na 317. místě žebříčku WTA, maximum kariéry je 306.

Jak přesné jsou AI tipy pro Eva Bennemann?+

Zápasů s Eva Bennemann náš model vyhodnotil 30 a správně určil 21 — úspěšnost 70 %. Každý dokončený tip zůstává na stránce, číslo lze tedy ověřit.

S kým Eva Bennemann hraje nejčastěji?+

Ze zápasů, které pokrýváme, se Eva Bennemann nejčastěji potkává s Anastasiia Sobolieva: odehráno 2, bilance 0-2.