Elizara Yaneva Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#224
Aktuální Forma
L
W
L
W
L
25
Analyzované Zápasy
72%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
5.5/10 | |
14:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
5.9/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.6/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
3.1/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
2 |
2.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
6.9/10 | |
11:06 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
8.5/10 | |
11:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
372 656 |
O20.5 |
7/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
3.3/10 | |
15:40 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
733 566 |
O20.5 |
8/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
7.7/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
2.6/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 752 |
O20.5 |
8.1/10 |
O hráči Elizara Yaneva – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Elizara Yaneva Náš AI algoritmus analyzoval 25 zápasů hráče Elizara Yaneva a dosáhl přesnosti předpovědí přes 72%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.9% | 67.9% | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% | 47.2% | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% | 29.4% | 29.4% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 1.2 | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 | 3.6 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.2% | 29.2% | 29.2% |
| Využité Brejkboly | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| Body z Returnu | 47.9% | 46.9% | 46.9% |
| Udržení Podání % | 212.6% | 317.6% | 374.8% |
| Celkem Bodů | 80.2% | 85.4% | 85.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (10) | Antuka (22) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | - | 29.4% |
| Esa / Zápas | 1.4 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 29.2% |
| Využité Brejkboly | - | 52.2% |
| Body z Returnu | 44.6% | 49.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.2% |
| Využité Brejkboly | 52.2% |
| Body z Returnu | 46.9% |
| Udržení Podání % | 374.8% |
| Celkem Bodů | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.2% |
| Využité Brejkboly | 52.2% |
| Body z Returnu | 46.9% |
| Udržení Podání % | 317.6% |
| Celkem Bodů | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.2% |
| Využité Brejkboly | 52.2% |
| Body z Returnu | 47.9% |
| Udržení Podání % | 212.6% |
| Celkem Bodů | 80.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (10)
Antuka (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Body z Returnu | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 29.2% |
| Využité Brejkboly | 52.2% |
| Body z Returnu | 49.2% |