Ezequiel Monferrer Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:12 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:09 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
8/10 | |
00:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
3.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
13:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
|
O hráči Ezequiel Monferrer – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Ezequiel Monferrer je 22letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1052. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 12 zápasů hráče Ezequiel Monferrer a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (37) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56.6% | 67.8% | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 46.7% | 54.5% | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% | 45% | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 | 1.4 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 4.2 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% | 57.6% | 54% |
| Využité Brejkboly | 0% | 26.3% | 27.3% |
| Body z Returnu | 43.2% | 42.3% | 41.5% |
| Udržení Podání % | 537.7% | 93.9% | 90.3% |
| Celkem Bodů | 83% | 60.6% | 55.9% |
| Stat. | Antuka (37) |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 54% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 54% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 90.3% |
| Celkem Bodů | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 54.5% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.6% |
| Využité Brejkboly | 26.3% |
| Body z Returnu | 42.3% |
| Udržení Podání % | 93.9% |
| Celkem Bodů | 60.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.6% |
| Výhra 1. Podání | 46.7% |
| Výhra 2. Podání | 39.1% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 43.2% |
| Udržení Podání % | 537.7% |
| Celkem Bodů | 83% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.1% |
| Výhra 1. Podání | 58.9% |
| Výhra 2. Podání | 44.5% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 54% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 41.5% |