Manuel Mouilleron Salvo Předpovědi, Statistiky a Forma
Věk22
Výška6'3"
Váha181 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
W
3
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 1
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:09 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Manuel Mouilleron Salvo – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Manuel Mouilleron Salvo je 22letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Manuel Mouilleron Salvo a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.7% | 70% |
| Výhra 1. Podání | - | 58.8% | 59.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 41.4% | 41.4% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 3.8 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 56.8% | 56.5% |
| Využité Brejkboly | - | 56% | 50.6% |
| Body z Returnu | 41.5% | 45.6% | 47.5% |
| Udržení Podání % | - | 184.4% | 96.1% |
| Celkem Bodů | 101.5% | 77.3% | 63.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (34) |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 59.7% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 50.6% |
| Body z Returnu | 47.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 59.7% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 50.6% |
| Body z Returnu | 47.5% |
| Udržení Podání % | 96.1% |
| Celkem Bodů | 63.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 58.8% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 56% |
| Body z Returnu | 45.6% |
| Udržení Podání % | 184.4% |
| Celkem Bodů | 77.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Celkem Bodů | 101.5% |
Statistiky by Surface
Antuka (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 59.7% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 50.6% |
| Body z Returnu | 47.5% |