Facundo Mena Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
3.8/10 | |
19:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O20.5 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
2.9/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
02:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U26.5 |
6.9/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 | |
23:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8/10 | |
19:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
8.1/10 | |
18:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U25.5 |
6.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:25 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
10/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.3/10 |
O hráči Facundo Mena – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Facundo Mena je 33letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 296. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 35 zápasů hráče Facundo Mena a dosáhl přesnosti předpovědí přes 77.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (54) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58% | 58% | 57.2% |
| Výhra 1. Podání | 73.3% | 74.1% | 72.1% |
| Výhra 2. Podání | 44.1% | 48.3% | 48.5% |
| Esa / Zápas | 7.7 | 7.1 | 7.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 3 | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69% | 61.7% | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 31.9% | 23.7% | 24.5% |
| Body z Returnu | 43.8% | 38.2% | 37.7% |
| Udržení Podání % | 61% | 63.3% | 64.7% |
| Celkem Bodů | 52% | 50.3% | 49.7% |
| Stat. | Tvrdý (12) | Antuka (41) | Tráva (1) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60.9% | 56.4% | 64% |
| Výhra 1. Podání | 78.1% | 71.3% | 59.4% |
| Výhra 2. Podání | 54.1% | 47.6% | 50% |
| Esa / Zápas | 10.8 | 6.2 | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 2.8 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.6% | 68.4% | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 19.8% | 25.9% | 0% |
| Body z Returnu | 36.8% | 38.1% | 22.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.2% |
| Výhra 1. Podání | 72.1% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 7.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 24.5% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Udržení Podání % | 64.7% |
| Celkem Bodů | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 7.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 23.7% |
| Body z Returnu | 38.2% |
| Udržení Podání % | 63.3% |
| Celkem Bodů | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58% |
| Výhra 1. Podání | 73.3% |
| Výhra 2. Podání | 44.1% |
| Esa / Zápas | 7.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 69% |
| Využité Brejkboly | 31.9% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 61% |
| Celkem Bodů | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.9% |
| Výhra 1. Podání | 78.1% |
| Výhra 2. Podání | 54.1% |
| Esa / Zápas | 10.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.6% |
| Využité Brejkboly | 19.8% |
| Body z Returnu | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% |
| Výhra 2. Podání | 47.6% |
| Esa / Zápas | 6.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 25.9% |
| Body z Returnu | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64% |
| Výhra 1. Podání | 59.4% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 22.4% |