Francesca Curmi Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#411
Aktuální Forma
W
W
W
W
L
21
Analyzované Zápasy
61.9%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:18 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.5/10 | |
08:19 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8.5/10 | |
12:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
O19.5 |
6/10 | |
12:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.1/10 | |
12:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O20.5 |
8.5/10 | |
15:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
6.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:38 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.9/10 | |
10:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.5/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
15:11 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
U20.5 |
1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O20.5 |
5/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.1/10 |
O hráči Francesca Curmi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Francesca Curmi Náš AI algoritmus analyzoval 21 zápasů hráče Francesca Curmi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 61.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (47) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 84.6% | 84.6% | 80.3% |
| Výhra 1. Podání | 54.1% | 54.1% | 55.9% |
| Výhra 2. Podání | 57.6% | 57.6% | 51.8% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.2 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 1.4 | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% | 57.1% | 50% |
| Využité Brejkboly | 46.4% | 46.4% | 52.3% |
| Body z Returnu | 52.4% | 51.5% | 51.6% |
| Udržení Podání % | 187.9% | 341.1% | 267.6% |
| Celkem Bodů | 83.9% | 91.4% | 82.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (14) | Antuka (33) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 80.3% |
| Výhra 1. Podání | - | 55.9% |
| Výhra 2. Podání | - | 51.8% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% |
| Využité Brejkboly | - | 52.3% |
| Body z Returnu | 49.8% | 52.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (47)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 80.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.8% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 52.3% |
| Body z Returnu | 51.6% |
| Udržení Podání % | 267.6% |
| Celkem Bodů | 82.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 84.6% |
| Výhra 1. Podání | 54.1% |
| Výhra 2. Podání | 57.6% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 46.4% |
| Body z Returnu | 51.5% |
| Udržení Podání % | 341.1% |
| Celkem Bodů | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 84.6% |
| Výhra 1. Podání | 54.1% |
| Výhra 2. Podání | 57.6% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 46.4% |
| Body z Returnu | 52.4% |
| Udržení Podání % | 187.9% |
| Celkem Bodů | 83.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (14)
Antuka (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Body z Returnu | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 80.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.8% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 52.3% |
| Body z Returnu | 52.3% |