Georgina García Pérez Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#945
Věk33
Výška6'2"
Váha161 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
5
Analyzované Zápasy
40%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
8.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Georgina García Pérez – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Georgina García Pérez je 33letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 945. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Georgina García Pérez a dosáhl přesnosti předpovědí přes 40%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (19) | Posledních 52 Týdnů (19) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.7% | 64.4% | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 63.5% | 66.3% | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 44.8% | 48.8% | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 3.8 | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.6% | 52.2% | 52.2% |
| Využité Brejkboly | 40.4% | 46.5% | 46.5% |
| Body z Returnu | 44.2% | 46.6% | 46.6% |
| Udržení Podání % | 105% | 88.3% | 88.3% |
| Celkem Bodů | 66.6% | 61.5% | 61.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (4) | Antuka (10) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 63.1% |
| Výhra 2. Podání | - | 47.9% |
| Esa / Zápas | 4.8 | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 45.7% |
| Využité Brejkboly | - | 43.4% |
| Body z Returnu | - | 45.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (19)
Posledních 20 (19)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.2% |
| Využité Brejkboly | 46.5% |
| Body z Returnu | 46.6% |
| Udržení Podání % | 88.3% |
| Celkem Bodů | 61.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.2% |
| Využité Brejkboly | 46.5% |
| Body z Returnu | 46.6% |
| Udržení Podání % | 88.3% |
| Celkem Bodů | 61.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 63.5% |
| Výhra 2. Podání | 44.8% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.6% |
| Využité Brejkboly | 40.4% |
| Body z Returnu | 44.2% |
| Udržení Podání % | 105% |
| Celkem Bodů | 66.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (4)
Antuka (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 4.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 63.1% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.7% |
| Využité Brejkboly | 43.4% |
| Body z Returnu | 45.4% |