Greet Minnen Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#150
Věk28
RukaPravák
Aktuální Forma
W
W
L
W
L
15
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
11:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
5.9/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
6.9/10 | |
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
7.9/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
372 656 |
O20.5 |
7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.5/10 | |
16:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.9/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Greet Minnen – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Greet Minnen je 28letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 150. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 15 zápasů hráče Greet Minnen a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (43) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 75% | 68.2% | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% | 66.6% | 66.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% | 47.9% | 45.6% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 2.9 | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 2.4 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% | 41.8% | 50.7% |
| Využité Brejkboly | 51.9% | 35.9% | 31.7% |
| Body z Returnu | 45% | 42.9% | 41.9% |
| Udržení Podání % | 225% | 98.8% | 72.6% |
| Celkem Bodů | 82.2% | 64.1% | 55.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (30) | Antuka (3) | Tráva (10) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.1% | 67.8% | 70.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.6% | 60.4% | 67.7% |
| Výhra 2. Podání | 44% | 45.5% | 48.7% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 1 | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 | 2.3 | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.4% | 50% | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 30.5% | 36.7% | 32.3% |
| Body z Returnu | 41.6% | 42.3% | 42.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (43)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 66.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.6% |
| Esa / Zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.7% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.9% |
| Udržení Podání % | 72.6% |
| Celkem Bodů | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.2% |
| Výhra 1. Podání | 66.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 41.8% |
| Využité Brejkboly | 35.9% |
| Body z Returnu | 42.9% |
| Udržení Podání % | 98.8% |
| Celkem Bodů | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% |
| Využité Brejkboly | 51.9% |
| Body z Returnu | 45% |
| Udržení Podání % | 225% |
| Celkem Bodů | 82.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (30)
Antuka (3)
Tráva (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.1% |
| Výhra 1. Podání | 66.6% |
| Výhra 2. Podání | 44% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.4% |
| Využité Brejkboly | 30.5% |
| Body z Returnu | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 60.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.5% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 36.7% |
| Body z Returnu | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.4% |
| Výhra 1. Podání | 67.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.5% |
| Využité Brejkboly | 32.3% |
| Body z Returnu | 42.3% |