Guillaume Dalmasso Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
5.3/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:08 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
5.5/10 | |
17:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
1.7/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
O20.5 |
6.6/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8/10 | |
15:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
20:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
O hráči Guillaume Dalmasso – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Guillaume Dalmasso je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 708. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 18 zápasů hráče Guillaume Dalmasso a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (64) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57.5% | 64.4% | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 70.6% | 71.3% | 70.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% | 41.1% | 42.9% |
| Esa / Zápas | 4.3 | 4.4 | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 8.7 | 7.7 | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 71.7% | 70.6% | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 20.7% | 28.5% | 28% |
| Body z Returnu | 41% | 42.4% | 40% |
| Udržení Podání % | 103% | 82.7% | 111.7% |
| Celkem Bodů | 62.5% | 59% | 55% |
| Stat. | Tvrdý (58) | Antuka (6) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.7% | 56.6% |
| Výhra 1. Podání | 71.1% | 68.1% |
| Výhra 2. Podání | 43.3% | 41.7% |
| Esa / Zápas | 5.2 | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 | 10.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.8% | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 28.5% | 25.7% |
| Body z Returnu | 39.7% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 70.6% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% |
| Esa / Zápas | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 28% |
| Body z Returnu | 40% |
| Udržení Podání % | 111.7% |
| Celkem Bodů | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.1% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.6% |
| Využité Brejkboly | 28.5% |
| Body z Returnu | 42.4% |
| Udržení Podání % | 82.7% |
| Celkem Bodů | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 70.6% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 8.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 71.7% |
| Využité Brejkboly | 20.7% |
| Body z Returnu | 41% |
| Udržení Podání % | 103% |
| Celkem Bodů | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 71.1% |
| Výhra 2. Podání | 43.3% |
| Esa / Zápas | 5.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.8% |
| Využité Brejkboly | 28.5% |
| Body z Returnu | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.6% |
| Výhra 1. Podání | 68.1% |
| Výhra 2. Podání | 41.7% |
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 10.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 25.7% |
| Body z Returnu | 41.5% |