Hayu Kinoshita Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O18.5 |
9.2/10 | |
06:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
06:06 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
09:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
21 66 |
U21.5 |
7.2/10 | |
02:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.7/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6.4/10 | |
02:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
6.5/10 | |
04:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:09 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
2.5/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
01:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.2/10 |
O hráči Hayu Kinoshita – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Hayu Kinoshita je 18letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 33 zápasů hráče Hayu Kinoshita a dosáhl přesnosti předpovědí přes 63.6%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (58) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 80.5% | 80.5% | 78.8% |
| Výhra 1. Podání | 62.5% | 62.5% | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% | 48.4% | 46.8% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.5 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 | 1.3 | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.1% | 61.1% | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 42.3% | 42.3% | 38.9% |
| Body z Returnu | 44.5% | 46.7% | 46.5% |
| Udržení Podání % | 253.5% | 507.5% | 671.2% |
| Celkem Bodů | 84.8% | 96.5% | 96.6% |
| Stat. | Tvrdý (56) |
|---|---|
| První Podání % | 78.8% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.8% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.8% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.8% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 46.5% |
| Udržení Podání % | 671.2% |
| Celkem Bodů | 96.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 80.5% |
| Výhra 1. Podání | 62.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.1% |
| Využité Brejkboly | 42.3% |
| Body z Returnu | 46.7% |
| Udržení Podání % | 507.5% |
| Celkem Bodů | 96.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 80.5% |
| Výhra 1. Podání | 62.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.1% |
| Využité Brejkboly | 42.3% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 253.5% |
| Celkem Bodů | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.8% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.8% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 38.9% |
| Body z Returnu | 46.5% |