Heather Watson Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#354
Věk33
Výška5'7"
Váha139 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
W
W
L
8
Analyzované Zápasy
75%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
6.4/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O18.5 |
8.7/10 | |
06:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
8.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:06 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
7.2/10 | |
19:40 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Heather Watson – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Heather Watson je 33letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 354. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Heather Watson a dosáhl přesnosti předpovědí přes 75%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (28) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 75.3% | 65.4% | 61% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% | 62.7% | 65.5% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% | 42.3% | 43.9% |
| Esa / Zápas | 2.7 | 2.7 | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 | 4.9 | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% | 50.5% | 55% |
| Využité Brejkboly | 42.9% | 31% | 30% |
| Body z Returnu | 44.5% | 42.8% | 42.1% |
| Udržení Podání % | 217.5% | 92.9% | 79.4% |
| Celkem Bodů | 81.6% | 62.5% | 58.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (16) | Antuka (1) | Tráva (11) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 68% | 48.5% | 56.8% |
| Výhra 1. Podání | 62.1% | 59.4% | 69.1% |
| Výhra 2. Podání | 39.5% | 29.4% | 47.9% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 1 | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 | 9 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.3% | 57.1% | 56.9% |
| Využité Brejkboly | 36.1% | 40% | 24.6% |
| Body z Returnu | 43.8% | 44.2% | 39.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (28)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61% |
| Výhra 1. Podání | 65.5% |
| Výhra 2. Podání | 43.9% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 55% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 79.4% |
| Celkem Bodů | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 42.3% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.5% |
| Využité Brejkboly | 31% |
| Body z Returnu | 42.8% |
| Udržení Podání % | 92.9% |
| Celkem Bodů | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.3% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 42.9% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 217.5% |
| Celkem Bodů | 81.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (16)
Antuka (1)
Tráva (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68% |
| Výhra 1. Podání | 62.1% |
| Výhra 2. Podání | 39.5% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.3% |
| Využité Brejkboly | 36.1% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 48.5% |
| Výhra 1. Podání | 59.4% |
| Výhra 2. Podání | 29.4% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 9 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 40% |
| Body z Returnu | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.8% |
| Výhra 1. Podání | 69.1% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.9% |
| Využité Brejkboly | 24.6% |
| Body z Returnu | 39.1% |