Kanon Sawashiro Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#933
Aktuální Forma
W
L
W
W
W
11
Analyzované Zápasy
63.6%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Nadcházející |
| - |
|
|
? |
? |
|||
21:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 064 |
O19.5 |
2.9/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.8/10 | |
22:51 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
04:07 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
2:0 |
3.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.8/10 | |
03:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.7/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
6.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Kanon Sawashiro – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Kanon Sawashiro Náš AI algoritmus analyzoval 11 zápasů hráče Kanon Sawashiro a dosáhl přesnosti předpovědí přes 63.6%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (21) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 75.9% | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 43.9% | 43.9% |
| Výhra 2. Podání | - | 38.5% | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 0.4 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 | 2.8 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 44.4% | 44.4% |
| Využité Brejkboly | - | 14.3% | 14.3% |
| Body z Returnu | 50.6% | 50.3% | 50.3% |
| Udržení Podání % | - | 1148.1% | 1201.9% |
| Celkem Bodů | 105.2% | 95% | 95% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (19) |
|---|---|
| První Podání % | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | 43.9% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 50.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (21)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | 43.9% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 50.3% |
| Udržení Podání % | 1201.9% |
| Celkem Bodů | 95% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | 43.9% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 50.3% |
| Udržení Podání % | 1148.1% |
| Celkem Bodů | 95% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Body z Returnu | 50.6% |
| Celkem Bodů | 105.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | 43.9% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 50.8% |