Lea Ma Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#316
Věk24
Aktuální Forma
W
W
W
L
L
24
Analyzované Zápasy
83.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:06 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.5/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 63 |
O19.5 |
3.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O20.5 |
2.5/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
8/10 | |
02:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
3.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.7/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.1/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Lea Ma – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Lea Ma je 24letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 24 zápasů hráče Lea Ma a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (45) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 48.8% | 61.5% | 62% |
| Výhra 1. Podání | 60% | 67.6% | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% | 52.6% | 47.4% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 3.4 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2 | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% | 60% | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 27.3% | 31.9% | 30.3% |
| Body z Returnu | 42.3% | 42% | 41.6% |
| Udržení Podání % | 509.8% | 204.3% | 167.3% |
| Celkem Bodů | 92% | 77.6% | 65.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (27) | Antuka (12) | Tráva (1) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.4% | 48.8% | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% | 60% | 45% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% | 42.9% | 43.3% |
| Esa / Zápas | 3.6 | 2.9 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 | 2.9 | 0 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% | 66.7% | 50% |
| Využité Brejkboly | 30.6% | 27.3% | 30.8% |
| Body z Returnu | 39.1% | 44.6% | 43.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (45)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 41.6% |
| Udržení Podání % | 167.3% |
| Celkem Bodů | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 67.6% |
| Výhra 2. Podání | 52.6% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 31.9% |
| Body z Returnu | 42% |
| Udržení Podání % | 204.3% |
| Celkem Bodů | 77.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 48.8% |
| Výhra 1. Podání | 60% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 42.3% |
| Udržení Podání % | 509.8% |
| Celkem Bodů | 92% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (27)
Antuka (12)
Tráva (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 30.6% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 48.8% |
| Výhra 1. Podání | 60% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 45% |
| Výhra 2. Podání | 43.3% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 0 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 30.8% |
| Body z Returnu | 43.4% |