Luca Nardi Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O21.5 |
3.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
733 666 |
O21.5 |
8.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.9/10 | |
08:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
9/10 | |
20:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U30.5 |
9.6/10 | |
14:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 467 |
O19.5 |
9.2/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U29.5 |
9.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
9.7/10 | |
15:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
275 657 |
O19.5 |
10/10 | |
14:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O8.5 |
10/10 | |
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O8.5 |
7.5/10 | |
11:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:25 Ukončeno |
| 1
3
|
|
|
2 |
442 666 |
2 |
8.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
2.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
|
O hráči Luca Nardi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Luca Nardi je 22letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 151. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 18 zápasů hráče Luca Nardi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 88.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (41) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 62.5% | 62.6% | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 68.3% | 67.9% | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% | 51.7% | 51.2% |
| Esa / Zápas | 6.4 | 5.2 | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 | 2.6 | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.5% | 62.1% | 60% |
| Využité Brejkboly | 17.4% | 22.5% | 21.2% |
| Body z Returnu | 34.8% | 37% | 35.8% |
| Udržení Podání % | 62.2% | 61.8% | 62.4% |
| Celkem Bodů | 48.9% | 49.4% | 49.5% |
| Stat. | Tvrdý (31) | Antuka (8) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 61.4% | 63.2% | 55.9% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% | 71.7% | 60% |
| Výhra 2. Podání | 51.5% | 50.9% | 47.6% |
| Esa / Zápas | 4.1 | 4.5 | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 2.5 | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% | 67.3% | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 22.9% | 19.8% | 0% |
| Body z Returnu | 36.1% | 38.7% | 19.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.2% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 21.2% |
| Body z Returnu | 35.8% |
| Udržení Podání % | 62.4% |
| Celkem Bodů | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.6% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% |
| Esa / Zápas | 5.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.1% |
| Využité Brejkboly | 22.5% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 61.8% |
| Celkem Bodů | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.5% |
| Výhra 1. Podání | 68.3% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 6.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.5% |
| Využité Brejkboly | 17.4% |
| Body z Returnu | 34.8% |
| Udržení Podání % | 62.2% |
| Celkem Bodů | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.5% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 22.9% |
| Body z Returnu | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 71.7% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.3% |
| Využité Brejkboly | 19.8% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.9% |
| Výhra 1. Podání | 60% |
| Výhra 2. Podání | 47.6% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 19.4% |