Domů Tip dne Všechny zápasy Generátor tiketů
Turnaje
Progres Jak to funguje
MM Mohamed Nazim Makhlouf
DZ ATP · Žebříček #1117

Mohamed Nazim Makhlouf

29let 1.93 m 85 kg Pravák
70%Přesnost
20
Analyzované zápasy
Aktuální forma
LLLWL
Poslední a nadcházející Klepněte na zápas pro celou analýzu
ITF Men M15 Strasbourg Clay ITF Men M15 Strasbourg (Clay) 2 zápasů
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 2 zápasů
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 2 zápasů
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hard ITF Men M15 Monastir (Hard) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 3 zápasů
ITF Men M15 Monastir Hard ITF Men M15 Monastir (Hard) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 2 zápasů
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hard ITF Men M15 Monastir (Hard) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M15 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M15 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ITF Men M25 Monastir Hardcourt outdoor ITF Men M25 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 zápas
Bilance podle povrchu
Hard
8-11
Antuka
0-2
Celkem 8-13
Naše AI v těchto zápasech 14 z 20 správně

Ze zápasů v naší databázi

O hráči Mohamed Nazim Makhlouf

Mohamed Nazim Makhlouf, 29 let, hraje profesionálně tenis (pravák), aktuálně na 1117. místě světového žebříčku. Za posledních 52 týdnů trefuje 57.4 % prvních podání a získává 65.7 % těchto míčů. Zápasy se rozhodují na returnu: získává tam 40.5 % míčů a proměňuje 50.9 % brejkbolů. Zatím žádný povrch nepřinesl kladnou bilanci: Hard 8-11, Antuka 0-2.

Aktuální forma je těžká — 1:4 v posledních dokončených zápasech. Zápasů s Mohamed Nazim Makhlouf naše AI vyhodnotila 20 a správně určila 14 — úspěšnost 70 %. Tipy pokrývají vítěze a výsledek zápasu i statistiky podání, returnu a brejkbolů. Dokončené tipy zůstávají viditelné, bilanci lze tedy kdykoli ověřit. Poslední výskyt v našich datech: ITF Men M15 Strasbourg.

Nejčastější dotazy

Kterou rukou hraje Mohamed Nazim Makhlouf?+

Mohamed Nazim Makhlouf hraje jako pravák, věk: 29.

Jak přesné jsou AI tipy pro Mohamed Nazim Makhlouf?+

Zápasů s Mohamed Nazim Makhlouf náš model vyhodnotil 20 a správně určil 14 — úspěšnost 70 %. Každý dokončený tip zůstává na stránce, číslo lze tedy ověřit.

S kým Mohamed Nazim Makhlouf hraje nejčastěji?+

Ze zápasů, které pokrýváme, se Mohamed Nazim Makhlouf nejčastěji potkává s Toufik Sahtali: odehráno 2, bilance 0-2.