Malene Helgo Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#796
Věk26
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
W
W
L
6
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
6.3/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Malene Helgo – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Malene Helgo je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 796. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Malene Helgo a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (21) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59.3% | 59.3% | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% | 61.3% | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% | 41.8% | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.5 | 2.7 | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 3.7 | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% | 52.9% | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 21.1% | 21.1% | 21.1% |
| Body z Returnu | 44.3% | 44.3% | 44.3% |
| Udržení Podání % | 131.1% | 206.7% | 229.6% |
| Celkem Bodů | 69.3% | 69.3% | 69.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (16) | Antuka (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | 59.3% | - |
| Výhra 1. Podání | 61.3% | - |
| Výhra 2. Podání | 41.8% | - |
| Esa / Zápas | 2.9 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% | - |
| Využité Brejkboly | 21.1% | - |
| Body z Returnu | 44.3% | - |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (21)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 21.1% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Udržení Podání % | 229.6% |
| Celkem Bodů | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 21.1% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Udržení Podání % | 206.7% |
| Celkem Bodů | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 21.1% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Udržení Podání % | 131.1% |
| Celkem Bodů | 69.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (16)
Antuka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 21.1% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |