Mariam Atia Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1415
Aktuální Forma
L
L
W
3
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Skreč |
| 1
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.8/10 | |
10:37 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:52 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Mariam Atia – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Mariam Atia Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Mariam Atia a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (22) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 72.2% | 72% | 72% |
| Výhra 1. Podání | 44.4% | 43.1% | 43.1% |
| Výhra 2. Podání | 29.3% | 27.5% | 27.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.4 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 | 3.2 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 40.5% | 38.7% | 38.7% |
| Využité Brejkboly | 29.5% | 26.5% | 26.5% |
| Body z Returnu | 42.7% | 41.2% | 41.2% |
| Udržení Podání % | 66.3% | 58.7% | 58.7% |
| Celkem Bodů | 52.8% | 48.9% | 48.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (22) |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 43.1% |
| Výhra 2. Podání | 27.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.7% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 41.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (22)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 43.1% |
| Výhra 2. Podání | 27.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.7% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 41.2% |
| Udržení Podání % | 58.7% |
| Celkem Bodů | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 43.1% |
| Výhra 2. Podání | 27.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.7% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 41.2% |
| Udržení Podání % | 58.7% |
| Celkem Bodů | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.2% |
| Výhra 1. Podání | 44.4% |
| Výhra 2. Podání | 29.3% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 40.5% |
| Využité Brejkboly | 29.5% |
| Body z Returnu | 42.7% |
| Udržení Podání % | 66.3% |
| Celkem Bodů | 52.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72% |
| Výhra 1. Podání | 43.1% |
| Výhra 2. Podání | 27.5% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.7% |
| Využité Brejkboly | 26.5% |
| Body z Returnu | 41.2% |