Matteo Arnaldi Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.4/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
12:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
623 466 |
O18.5 |
7.1/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 366 |
O19.5 |
8.1/10 | |
12:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.6/10 | |
13:20 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O19.5 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
4.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O23.5 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.6/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
2.4/10 | |
14:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
5.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
2.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 374 |
O19.5 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ukončeno |
| 0
3
|
|
|
2 |
13676 66467 |
O30.5 |
7.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U27.5 |
7.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
|
O hráči Matteo Arnaldi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Matteo Arnaldi je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 106. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 18 zápasů hráče Matteo Arnaldi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 44.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (44) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.9% | 57.5% | 58.1% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% | 65.4% | 68.5% |
| Výhra 2. Podání | 52% | 49% | 48.8% |
| Esa / Zápas | 3.6 | 3.8 | 5.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 4.6 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 71.8% | 62.2% | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 25% | 21.4% | 17.2% |
| Body z Returnu | 40.5% | 38.4% | 36.4% |
| Udržení Podání % | 61% | 58.4% | 60.2% |
| Celkem Bodů | 50.9% | 48.7% | 48.5% |
| Stat. | Tvrdý (23) | Antuka (19) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.3% | 58.5% | 53.2% |
| Výhra 1. Podání | 70.2% | 65.9% | 72.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% | 48.7% | 52.1% |
| Esa / Zápas | 6.5 | 3.5 | 5.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 4 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.6% | 63.8% | 77.8% |
| Využité Brejkboly | 13.7% | 22.8% | 3.7% |
| Body z Returnu | 35.2% | 39.2% | 24% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.1% |
| Výhra 1. Podání | 68.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 5.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 17.2% |
| Body z Returnu | 36.4% |
| Udržení Podání % | 60.2% |
| Celkem Bodů | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 49% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.2% |
| Využité Brejkboly | 21.4% |
| Body z Returnu | 38.4% |
| Udržení Podání % | 58.4% |
| Celkem Bodů | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 3.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 71.8% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 40.5% |
| Udržení Podání % | 61% |
| Celkem Bodů | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.3% |
| Výhra 1. Podání | 70.2% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 6.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.6% |
| Využité Brejkboly | 13.7% |
| Body z Returnu | 35.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 3.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.8% |
| Využité Brejkboly | 22.8% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.2% |
| Výhra 1. Podání | 72.9% |
| Výhra 2. Podání | 52.1% |
| Esa / Zápas | 5.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 77.8% |
| Využité Brejkboly | 3.7% |
| Body z Returnu | 24% |