McCartney Kessler Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Nadcházející |
| - |
|
|
? |
? |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
7.2/10 | |
14:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U27.5 |
4.5/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
1 |
1.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U25.5 |
8.9/10 | |
20:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
4.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
8/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U24.5 |
7.8/10 | |
23:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
9.2/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
9.5/10 | |
10:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
7.5/10 | |
00:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
372 656 |
O18.5 |
9.9/10 | |
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8.3/10 |
O hráči McCartney Kessler – Tenisové Předpovědi a Statistiky
McCartney Kessler je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 50. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 20 zápasů hráče McCartney Kessler a dosáhl přesnosti předpovědí přes 70%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (50) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 72.7% | 71.3% | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 59.5% | 60.6% | 62.5% |
| Výhra 2. Podání | 41.7% | 46.4% | 45.8% |
| Esa / Zápas | 1.6 | 2 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 3.6 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% | 53.2% | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 34.5% | 32.1% | 34.9% |
| Body z Returnu | 43.5% | 41.8% | 43.3% |
| Udržení Podání % | 54.7% | 56.5% | 57% |
| Celkem Bodů | 49% | 49.1% | 50.2% |
| Stat. | Tvrdý (31) | Antuka (11) | Tráva (8) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.8% | 70.5% | 60.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.8% | 60.4% | 69.5% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% | 39.8% | 50.6% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.4 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 3.7 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.6% | 54.9% | 56.3% |
| Využité Brejkboly | 33.1% | 40.3% | 34.4% |
| Body z Returnu | 42.7% | 45.3% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.3% |
| Výhra 1. Podání | 62.5% |
| Výhra 2. Podání | 45.8% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 34.9% |
| Body z Returnu | 43.3% |
| Udržení Podání % | 57% |
| Celkem Bodů | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.3% |
| Výhra 1. Podání | 60.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.2% |
| Využité Brejkboly | 32.1% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 56.5% |
| Celkem Bodů | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.5% |
| Výhra 2. Podání | 41.7% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 45% |
| Využité Brejkboly | 34.5% |
| Body z Returnu | 43.5% |
| Udržení Podání % | 54.7% |
| Celkem Bodů | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 61.8% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.6% |
| Využité Brejkboly | 33.1% |
| Body z Returnu | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.5% |
| Výhra 1. Podání | 60.4% |
| Výhra 2. Podání | 39.8% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.9% |
| Využité Brejkboly | 40.3% |
| Body z Returnu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.1% |
| Výhra 1. Podání | 69.5% |
| Výhra 2. Podání | 50.6% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.3% |
| Využité Brejkboly | 34.4% |
| Body z Returnu | 43% |