Mees Rottgering Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#473
Věk18
Výška5'11"
Váha176 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
W
L
W
W
14
Analyzované Zápasy
64.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.8/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
4.6/10 | |
16:09 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
9.7/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O16.5 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
O17.5 |
9/10 | |
11:35 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.1/10 | |
14:40 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.7/10 | |
20:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O21.5 |
5.9/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 733 |
O20.5 |
7.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Mees Rottgering – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Mees Rottgering je 18letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 473. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 14 zápasů hráče Mees Rottgering a dosáhl přesnosti předpovědí přes 64.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (37) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 55.1% | 61% |
| Výhra 1. Podání | - | 64.8% | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | - | 45.9% | 47.4% |
| Esa / Zápas | 4.6 | 3.7 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 3.8 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 59.1% | 64% |
| Využité Brejkboly | - | 28.1% | 22% |
| Body z Returnu | 47.1% | 44.1% | 44.4% |
| Udržení Podání % | - | 156.3% | 119.5% |
| Celkem Bodů | 111.9% | 76.1% | 67.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (29) | Antuka (6) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 56.9% | 65.7% | 70.9% |
| Výhra 1. Podání | 66.2% | 50% | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.9% | 54.2% | 46.9% |
| Esa / Zápas | 3.3 | 1.7 | 7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 1.3 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.7% | 100% | 77.8% |
| Využité Brejkboly | 24.7% | 30% | 8.7% |
| Body z Returnu | 42.5% | 59.1% | 57% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (37)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 64% |
| Využité Brejkboly | 22% |
| Body z Returnu | 44.4% |
| Udržení Podání % | 119.5% |
| Celkem Bodů | 67.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.1% |
| Výhra 1. Podání | 64.8% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 156.3% |
| Celkem Bodů | 76.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Body z Returnu | 47.1% |
| Celkem Bodů | 111.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (29)
Antuka (6)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.9% |
| Výhra 1. Podání | 66.2% |
| Výhra 2. Podání | 46.9% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.7% |
| Využité Brejkboly | 24.7% |
| Body z Returnu | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 50% |
| Výhra 2. Podání | 54.2% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.9% |
| Esa / Zápas | 7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 77.8% |
| Využité Brejkboly | 8.7% |
| Body z Returnu | 57% |