Melis Rasim Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1294
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
10:41 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U20.5 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Melis Rasim – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Melis Rasim Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Melis Rasim a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.2% | 59.9% | 62.7% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% | 61.1% | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% | 40.8% | 41.2% |
| Esa / Zápas | 0.7 | 0.9 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 4.4 | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 52.1% | 51.3% |
| Využité Brejkboly | 28% | 40.1% | 37.2% |
| Body z Returnu | 41.4% | 44.3% | 43.9% |
| Udržení Podání % | 100.6% | 69.8% | 72.3% |
| Celkem Bodů | 61.8% | 55.5% | 53.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (1) | Antuka (33) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 62.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | - | 41.2% |
| Esa / Zápas | 0 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 51.3% |
| Využité Brejkboly | - | 37.2% |
| Body z Returnu | - | 43.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.3% |
| Využité Brejkboly | 37.2% |
| Body z Returnu | 43.9% |
| Udržení Podání % | 72.3% |
| Celkem Bodů | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.9% |
| Výhra 1. Podání | 61.1% |
| Výhra 2. Podání | 40.8% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.1% |
| Využité Brejkboly | 40.1% |
| Body z Returnu | 44.3% |
| Udržení Podání % | 69.8% |
| Celkem Bodů | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.2% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 28% |
| Body z Returnu | 41.4% |
| Udržení Podání % | 100.6% |
| Celkem Bodů | 61.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (1)
Antuka (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.3% |
| Využité Brejkboly | 37.2% |
| Body z Returnu | 43.9% |