Mika Stojsavljevic Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:09 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O20.5 |
6.6/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
572 756 |
O19.5 |
8.9/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
5.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
7.7/10 | |
14:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
4.6/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
635 367 |
O21.5 |
6.8/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
2.8/10 | |
06:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
O20.5 |
6.4/10 | |
06:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
8.2/10 | |
06:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.4/10 |
O hráči Mika Stojsavljevic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Mika Stojsavljevic je 16letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 277. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 16 zápasů hráče Mika Stojsavljevic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 62.5%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (36) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60.2% | 60.2% | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% | 69.6% | 66% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% | 48.6% | 43.2% |
| Esa / Zápas | 4.3 | 3.9 | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.6 | 4.1 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 75% | 75% | 50% |
| Využité Brejkboly | 25% | 25% | 18.6% |
| Body z Returnu | 40.6% | 40.6% | 39.2% |
| Udržení Podání % | 343% | 402.2% | 139.2% |
| Celkem Bodů | 86.2% | 86.2% | 65.9% |
| Stat. | Tvrdý (31) | Tráva (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | 60.2% | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% | 64.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% | 41.6% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 4.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 75% | 42.3% |
| Využité Brejkboly | 25% | 17% |
| Body z Returnu | 40.6% | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.8% |
| Výhra 1. Podání | 66% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 18.6% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Udržení Podání % | 139.2% |
| Celkem Bodů | 65.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% |
| Esa / Zápas | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 75% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 402.2% |
| Celkem Bodů | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% |
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 75% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 343% |
| Celkem Bodů | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.6% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 75% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | 64.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.6% |
| Esa / Zápas | 4.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.3% |
| Využité Brejkboly | 17% |
| Body z Returnu | 37% |