Momoko Kobori Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#429
Věk27
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
6
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.6/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O20.5 |
6.7/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8/10 | |
22:52 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
|
||
04:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
01:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
|
||
01:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
|
||
02:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
|
O hráči Momoko Kobori – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Momoko Kobori je 27letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Momoko Kobori a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (29) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.7% | 64.1% | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 52.3% | 55.6% | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% | 44.3% | 44.3% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 0.5 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 4.8 | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% | 41.2% | 41.2% |
| Využité Brejkboly | 22.2% | 40% | 40% |
| Body z Returnu | 41.3% | 43.8% | 43.8% |
| Udržení Podání % | 363.7% | 149.4% | 182.9% |
| Celkem Bodů | 87.2% | 70.4% | 70.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (20) | Antuka (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | 67.8% | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 52% | 36.5% |
| Esa / Zápas | 1 | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.1% | 43.3% |
| Využité Brejkboly | 50% | 29% |
| Body z Returnu | 45.4% | 38.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (29)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 44.3% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 41.2% |
| Využité Brejkboly | 40% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 182.9% |
| Celkem Bodů | 70.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 44.3% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 41.2% |
| Využité Brejkboly | 40% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 149.4% |
| Celkem Bodů | 70.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.3% |
| Výhra 2. Podání | 35.1% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 22.2% |
| Body z Returnu | 41.3% |
| Udržení Podání % | 363.7% |
| Celkem Bodů | 87.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (20)
Antuka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.8% |
| Výhra 1. Podání | 55.7% |
| Výhra 2. Podání | 52% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.1% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.3% |
| Výhra 1. Podání | 55.6% |
| Výhra 2. Podání | 36.5% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.3% |
| Využité Brejkboly | 29% |
| Body z Returnu | 38.3% |