Murkel Dellien Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.6/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 366 |
O19.5 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
4.7/10 | |
14:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O20.5 |
3.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:12 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
3.6/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
5.4/10 | |
16:13 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.7/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
17:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.2/10 | |
19:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
641 366 |
O18.5 |
5.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.4/10 | |
01:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
1.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
3.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
O8.5 |
7.2/10 |
O hráči Murkel Dellien – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Murkel Dellien je 28letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 317. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 27 zápasů hráče Murkel Dellien a dosáhl přesnosti předpovědí přes 70.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (71) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60.2% | 63.3% | 63.6% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% | 61.5% | 62.6% |
| Výhra 2. Podání | 43% | 45% | 46% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.8 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 3.8 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% | 60.5% | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 20.8% | 25.8% | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.8% | 42.5% | 41.5% |
| Udržení Podání % | 100% | 70.5% | 61.9% |
| Celkem Bodů | 64.3% | 54.8% | 50.5% |
| Stat. | Antuka (68) | Tráva (1) |
|---|---|---|
| První Podání % | 63.5% | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% | 47.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% | 53.3% |
| Esa / Zápas | 1.3 | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57% | 50% |
| Využité Brejkboly | 30.7% | 0% |
| Body z Returnu | 41.6% | 34.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.6% |
| Výhra 1. Podání | 62.6% |
| Výhra 2. Podání | 46% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 61.9% |
| Celkem Bodů | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.5% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.5% |
| Využité Brejkboly | 25.8% |
| Body z Returnu | 42.5% |
| Udržení Podání % | 70.5% |
| Celkem Bodů | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 20.8% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 100% |
| Celkem Bodů | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.5% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57% |
| Využité Brejkboly | 30.7% |
| Body z Returnu | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 47.4% |
| Výhra 2. Podání | 53.3% |
| Esa / Zápas | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 34.4% |