Nicola Rispoli Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1468
Věk28
Výška6'2"
Váha172 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
1
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Nicola Rispoli – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nicola Rispoli je 28letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1468. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Nicola Rispoli a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (12) | Posledních 52 Týdnů (12) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.1% | 65.1% | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.9% | 61.9% | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 34.6% | 34.6% | 34.6% |
| Esa / Zápas | 3.7 | 3.2 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 2.2 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% | 47.4% | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 13% | 13% | 13% |
| Body z Returnu | 38.3% | 38.3% | 38.3% |
| Udržení Podání % | 73.8% | 74.5% | 74.5% |
| Celkem Bodů | 52.3% | 52.3% | 52.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (5) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 70% | 62.6% |
| Výhra 1. Podání | 51.4% | 67.7% |
| Výhra 2. Podání | 40% | 32.4% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% | 50% |
| Využité Brejkboly | 0% | 20% |
| Body z Returnu | 35.8% | 41% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (12)
Posledních 20 (12)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 34.6% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 13% |
| Body z Returnu | 38.3% |
| Udržení Podání % | 74.5% |
| Celkem Bodů | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 34.6% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 13% |
| Body z Returnu | 38.3% |
| Udržení Podání % | 74.5% |
| Celkem Bodů | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.9% |
| Výhra 2. Podání | 34.6% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.4% |
| Využité Brejkboly | 13% |
| Body z Returnu | 38.3% |
| Udržení Podání % | 73.8% |
| Celkem Bodů | 52.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (5)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 51.4% |
| Výhra 2. Podání | 40% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.6% |
| Výhra 1. Podání | 67.7% |
| Výhra 2. Podání | 32.4% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 41% |