Tymur Bieldiugin Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1005
Věk19
Výška5'11"
Váha157 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
33.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
9.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
1.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Tymur Bieldiugin – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Tymur Bieldiugin je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1005. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Tymur Bieldiugin a dosáhl přesnosti předpovědí přes 33.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (35) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57.7% | 57.1% | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 59.4% | 57.6% | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% | 36.2% | 36.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 | 1.3 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 | 2.2 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 50% | 50% |
| Využité Brejkboly | 13.3% | 16.7% | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.1% | 38.6% | 38.6% |
| Udržení Podání % | 192.8% | 175.8% | 487% |
| Celkem Bodů | 71% | 65.4% | 65.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (5) | Antuka (30) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 36.2% |
| Esa / Zápas | 2 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% |
| Využité Brejkboly | - | 16.7% |
| Body z Returnu | - | 38.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (35)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 38.6% |
| Udržení Podání % | 487% |
| Celkem Bodů | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 38.6% |
| Udržení Podání % | 175.8% |
| Celkem Bodů | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.7% |
| Výhra 1. Podání | 59.4% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 13.3% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Udržení Podání % | 192.8% |
| Celkem Bodů | 71% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (5)
Antuka (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 36.2% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 38.6% |