Nicolas Tepmahc Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.7/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.5/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
16:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 | |
09:39 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
12:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O20.5 |
7.7/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O20.5 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
6.5/10 |
O hráči Nicolas Tepmahc – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Nicolas Tepmahc je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 676. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 24 zápasů hráče Nicolas Tepmahc a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (64) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | - | 70% |
| Výhra 1. Podání | - | - | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | - | - | 51.9% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | - | 59.1% |
| Využité Brejkboly | - | - | 23.3% |
| Body z Returnu | 42.7% | 42.8% | 42.1% |
| Udržení Podání % | - | - | 725.6% |
| Celkem Bodů | 108.1% | 102.8% | 89.2% |
| Stat. | Tvrdý (62) | Antuka (2) |
|---|---|---|
| První Podání % | 70% | - |
| Výhra 1. Podání | 62.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 51.9% | - |
| Esa / Zápas | 1.1 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 | 0.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% | - |
| Využité Brejkboly | 23.3% | - |
| Body z Returnu | 42.1% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 23.3% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Udržení Podání % | 725.6% |
| Celkem Bodů | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.1 |
| Body z Returnu | 42.8% |
| Celkem Bodů | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.7 |
| Body z Returnu | 42.7% |
| Celkem Bodů | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.1% |
| Využité Brejkboly | 23.3% |
| Body z Returnu | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.5 |