Gabriele Bosio Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:06 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 267 |
O20.5 |
7.9/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
11:37 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U19.5 |
4.4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 | |
16:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.7/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
3.8/10 | |
00:12 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O8.5 |
9.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
O hráči Gabriele Bosio – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Gabriele Bosio je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 856. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 28 zápasů hráče Gabriele Bosio a dosáhl přesnosti předpovědí přes 57.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (41) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 55% | 60.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 66.7% | 57.1% |
| Výhra 2. Podání | - | 44.4% | 40.7% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.5 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 2 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 72.7% | 77.5% |
| Využité Brejkboly | - | 0% | 6.5% |
| Body z Returnu | 41.8% | 42.3% | 40.9% |
| Udržení Podání % | - | 1205% | 616% |
| Celkem Bodů | 99.4% | 96% | 85.3% |
| Stat. | Tvrdý (17) | Antuka (23) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | - | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 79.3% |
| Využité Brejkboly | - | 9.1% |
| Body z Returnu | 41.8% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.7% |
| Výhra 1. Podání | 57.1% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 77.5% |
| Využité Brejkboly | 6.5% |
| Body z Returnu | 40.9% |
| Udržení Podání % | 616% |
| Celkem Bodů | 85.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55% |
| Výhra 1. Podání | 66.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.4% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 72.7% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 42.3% |
| Udržení Podání % | 1205% |
| Celkem Bodů | 96% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Celkem Bodů | 99.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 51.7% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 79.3% |
| Využité Brejkboly | 9.1% |
| Body z Returnu | 41.5% |