Pierluigi Basile Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#677
Věk18
Výška6'2"
Váha170 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
10
Analyzované Zápasy
90%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Pierluigi Basile – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Pierluigi Basile je 18letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 677. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Pierluigi Basile a dosáhl přesnosti předpovědí přes 90%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (25) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 60.1% | 58.9% | 60.9% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% | 66.8% | 68.5% |
| Výhra 2. Podání | 50% | 46.2% | 51.8% |
| Esa / Zápas | 4 | 4 | 4.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 3.5 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 69% | 62.3% | 64.6% |
| Využité Brejkboly | 15.6% | 15.1% | 13.5% |
| Body z Returnu | 38.7% | 35.7% | 36.9% |
| Udržení Podání % | 133.8% | 90.2% | 82.3% |
| Celkem Bodů | 68.2% | 56.8% | 56.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (9) | Antuka (16) |
|---|---|---|
| První Podání % | 59.4% | 61.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% | 69.3% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% | 52.7% |
| Esa / Zápas | 4.6 | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.6% | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 14.3% | 13.2% |
| Body z Returnu | 32.3% | 38% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (25)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.9% |
| Výhra 1. Podání | 68.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.8% |
| Esa / Zápas | 4.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.6% |
| Využité Brejkboly | 13.5% |
| Body z Returnu | 36.9% |
| Udržení Podání % | 82.3% |
| Celkem Bodů | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 66.8% |
| Výhra 2. Podání | 46.2% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.3% |
| Využité Brejkboly | 15.1% |
| Body z Returnu | 35.7% |
| Udržení Podání % | 90.2% |
| Celkem Bodů | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.1% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 69% |
| Využité Brejkboly | 15.6% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 133.8% |
| Celkem Bodů | 68.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (9)
Antuka (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.4% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 4.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.6% |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.3% |
| Výhra 2. Podání | 52.7% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 13.2% |
| Body z Returnu | 38% |