Priska Madelyn Nugroho Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#399
Věk22
Aktuální Forma
W
L
W
L
L
10
Analyzované Zápasy
60%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
1.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.4/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
6.5/10 | |
04:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O19.5 |
6.9/10 | |
08:13 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
611 366 |
O20.5 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Priska Madelyn Nugroho – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Priska Madelyn Nugroho je 22letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Priska Madelyn Nugroho a dosáhl přesnosti předpovědí přes 60%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (46) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 75.9% | 67.2% | 66.1% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% | 59% | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | 45% | 40.8% | 40.7% |
| Esa / Zápas | 1.7 | 1.8 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 | 1.8 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% | 49.4% | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 33.3% | 29.9% | 37.4% |
| Body z Returnu | 45.1% | 43.2% | 44.7% |
| Udržení Podání % | 460.2% | 115.2% | 152.4% |
| Celkem Bodů | 91.4% | 66.5% | 62.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (39) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.7% | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% | 48.8% |
| Výhra 2. Podání | 42% | 17.6% |
| Esa / Zápas | 2.3 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 36.4% |
| Využité Brejkboly | 36.2% | 50% |
| Body z Returnu | 44.1% | 56.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (46)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.1% |
| Výhra 1. Podání | 59.9% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 37.4% |
| Body z Returnu | 44.7% |
| Udržení Podání % | 152.4% |
| Celkem Bodů | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 59% |
| Výhra 2. Podání | 40.8% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 49.4% |
| Využité Brejkboly | 29.9% |
| Body z Returnu | 43.2% |
| Udržení Podání % | 115.2% |
| Celkem Bodů | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 75.9% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 45.1% |
| Udržení Podání % | 460.2% |
| Celkem Bodů | 91.4% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (39)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.7% |
| Výhra 1. Podání | 60.8% |
| Výhra 2. Podání | 42% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 36.2% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 48.8% |
| Výhra 2. Podání | 17.6% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 36.4% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 56.1% |