Qian Sun Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#929
Věk24
Výška6'2"
Váha172 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
7
Analyzované Zápasy
71.4%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
8.5/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 |
O hráči Qian Sun – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Qian Sun je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 929. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Qian Sun a dosáhl přesnosti předpovědí přes 71.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (35) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 69.6% | 62.3% | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% | 67.8% | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.8% | 41.6% | 41.6% |
| Esa / Zápas | 6.4 | 6 | 5.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 5.1 | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.8% | 67.4% | 67.4% |
| Využité Brejkboly | 11.4% | 13.8% | 13.8% |
| Body z Returnu | 38.4% | 38.7% | 38.7% |
| Udržení Podání % | 176% | 150.6% | 234.7% |
| Celkem Bodů | 74% | 67.8% | 67.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (34) |
|---|---|
| První Podání % | 61.2% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% |
| Esa / Zápas | 5.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (35)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 41.6% |
| Esa / Zápas | 5.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.4% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 234.7% |
| Celkem Bodů | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 67.8% |
| Výhra 2. Podání | 41.6% |
| Esa / Zápas | 6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 67.4% |
| Využité Brejkboly | 13.8% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 150.6% |
| Celkem Bodů | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.6% |
| Výhra 1. Podání | 71.3% |
| Výhra 2. Podání | 40.8% |
| Esa / Zápas | 6.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.8% |
| Využité Brejkboly | 11.4% |
| Body z Returnu | 38.4% |
| Udržení Podání % | 176% |
| Celkem Bodů | 74% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.2% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 39.6% |
| Esa / Zápas | 5.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.4% |