Quinn Vandecasteele Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:12 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
3.8/10 | |
17:39 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 | |
17:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
2.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.2/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
00:35 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.5/10 | |
17:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U24.5 |
8.1/10 | |
23:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
9.3/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U28.5 |
8.3/10 | |
18:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O8.5 |
7.9/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.2/10 |
O hráči Quinn Vandecasteele – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Quinn Vandecasteele je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 459. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 26 zápasů hráče Quinn Vandecasteele a dosáhl přesnosti předpovědí přes 76.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (69) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.8% | 58.7% | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 62.6% | 67% | 69.9% |
| Výhra 2. Podání | 45.2% | 46.9% | 47.8% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 5 | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 | 3.5 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 54.8% | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 26.1% | 22.4% | 24.7% |
| Body z Returnu | 42.8% | 41% | 40.2% |
| Udržení Podání % | 81.4% | 82.4% | 73% |
| Celkem Bodů | 59.1% | 58.5% | 53% |
| Stat. | Tvrdý (57) | Antuka (9) | Tráva (3) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57% | 59% | 42.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.5% | 60.2% | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% | 45% | 42.1% |
| Esa / Zápas | 5.3 | 2.7 | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 3 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.3% | 45.2% | 78.9% |
| Využité Brejkboly | 25.6% | 29.6% | 0% |
| Body z Returnu | 39.6% | 44.9% | 33.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.9% |
| Výhra 2. Podání | 47.8% |
| Esa / Zápas | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 24.7% |
| Body z Returnu | 40.2% |
| Udržení Podání % | 73% |
| Celkem Bodů | 53% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 67% |
| Výhra 2. Podání | 46.9% |
| Esa / Zápas | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.8% |
| Využité Brejkboly | 22.4% |
| Body z Returnu | 41% |
| Udržení Podání % | 82.4% |
| Celkem Bodů | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.8% |
| Výhra 1. Podání | 62.6% |
| Výhra 2. Podání | 45.2% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 26.1% |
| Body z Returnu | 42.8% |
| Udržení Podání % | 81.4% |
| Celkem Bodů | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57% |
| Výhra 1. Podání | 71.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 5.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.3% |
| Využité Brejkboly | 25.6% |
| Body z Returnu | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 60.2% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 45.2% |
| Využité Brejkboly | 29.6% |
| Body z Returnu | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 42.4% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 42.1% |
| Esa / Zápas | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 78.9% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 33.7% |